sniezyna

Nasze motto, to
SOLIDNE PODSTAWY

gogle

Szkolenia prowadzą doświadczeni, licencjonowani przewodnicy górscy oraz instruktorzy narciarstwa

toski

Zajęcia prowadzimy w małych, 4-5 osobowych grupach, co gwarantuje indywidualne podejście do uczestników szkoleń

goradol

Szkolimy “pod górę i w dół”

Serdecznie zapraszamy na szkolenie osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze skitouringiem!

Szkolenia prowadzimy w Beskidzie Śląskim, najczęściej na Czantorii w Ustroniu, w każdą sobotę i niedzielę o g. 10, a w tygodniu na zapytanie.

Podczas szkolenia chcemy Wam przekazać wiedzę, która pozwoli uprawiać skitouring samodzielnie w sposób bezpieczny oraz przyjemny, a także rozwinąć Wasze umiejętności narciarskie.

Przy zakupie szkolenia otrzymacie 10% zniżki na sprzęt na kolejny dzień lub kolejne szkolenie!

Informacje

 • Grupy zbieramy pod naszą wypożyczalnią o 9:30 w celu dopasowania sprzętu, a zajęcia się zaczynają o 10:00.
 • Cena: 280,00 zł / os. na nartach (sprzęt wliczony) lub 320,00 zł / os. na splitboard (sprzęt wliczony).
 • Czas trwania szkolenia: 4h
 • Wymagana jest umiejętność jazdy na nartach / desce.
 • Na zajęciach wymagany jest kask.
 • Prosimy o zabranie plecaka, czegoś do picia oraz przekąskę.
 • Zapraszamy również Klientów spoza Polski, uczymy po polsku, angielsku oraz rosyjsku.

Szkolenie obejmuje nie tylko obsługę sprzętu skitourowego, ale także naukę technik oraz ergonomii podchodzenia, radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych. Doskonalimy także Wasze umiejętności jazdy 😊

Formularz rezerwacji


  NASZA KADRA

  KUBA KONDRAT

  Twórca Freetours, które rozwija od 2013 roku. Instruktor rekreacji narciarstwa wysokogórskiego i skialpinizmu, związany z narciarstwem od ponad 33 lat. Posiada duże doświadczenie szkoleniowe narciarstwa na różnym poziomie zaawansowania. Pod koniec lat 90 rozpoczął przygodę z freestylem, na początku wieku zakochał się w jeździe poza trasą. Mieszkał na Słowacji w Jasnej, a potem w Szwajcarskim Zermatt gdzie oddawał się swojej pasji. W 2019 rozpoczął działalność w Gruzji pod nazwą Freetours Guadauri.

  MAREK KAZIOR

  Międzynarodowy Przewodnik Wysokogórski PSPW/IVBV, Instruktor narciarstwa, Instruktor wspinania. Jak sam mówi o sobie „365 dni roku mogę podzielić na 3 setki : 100 dni jestem w górach, 100 dni w skałach, 100 dni na nartach, w między czasie uczę wspinaczki w centrach wspinaczkowych. Zimą oprócz tradycyjnego narciarstwa na stoku, poza stokiem – freeridu oraz wypraw z dala od szlaku, tzw. skitouringu, dużo czasu poświęcam na doskonalenie trików narciarskich”.

  ANKA SIKORSKA

  Ponad 30 lat na nartach, a od 2001 roku jest instruktorem. Instruktor narciaarstwa PZN, instruktor kitesurfingu PZKite, była zawodniczka MTB, a także pasjonatka innej aktywności górskiej. Skituring łączy w sobie wszystko, dlatego jest ulubioną jej dyscypliną. Zaliczyła najważniejsze alpejskie skiturowe klasyki, a także od 2016 roku działa skiturowo w Gruzji, organizując obozy freetourowe.

  KACPER KŁODA

  Alpinista, skialpinista i biegacz górski. Członek Kadry Narodowej we Wspinaczce Wysokogórskiej od 2019 roku. W styczniu 2020 roku uczestniczył w Zimowej Narodowej Wyprawie na Batura Sar (7795m n.p.m). Na co dzień studiuje geoturystykę a pomiędzy zajęciami trenuje w Ustroniu i okolicach.

  OPINIE UCZESTNIKÓW